Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 20 Nisan 2024, Cumartesi

KÖY-DES Toplantısı Yapıldı

23 Kasım 2022
102 kez görüntülendi

KÖY-DES Toplantısı Yapıldı
Reklam

Valilikte düzenlenen toplantıya Vali H. Mete Buhara’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Zikri Şahin, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Sadık Gülecen, İl Genel Meclisi Başkanı Şaban Çelik, Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyeleri ve merkeze bağlı köylerin muhtarları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali H. Mete Buhara, vatandaşlarımızın seçilmiş temsilcileri olan muhtarlarımızla sık sık bir araya gelerek fikir alış-verişinde bulunduklarını söyledi.
Günümüzde şehirlerimizin hızlı bir şekilde geliştiğini, köylerimizin de bu değişimi yakalaması açısından kaynakları imkanlar ölçüsünde hizmete çevireceklerini belirten Vali H. Mete Buhara; “Köylerimizi daha güzelleştirmek, daha yaşanabilir bir hale getirmek ve kalkındırmak için tüm paydaşlarımızla birlikte çalışmanın gayreti içerisinde olacağız. Bütçemizi de en etkili ve verimli şekilde kullanacağız. Çalışmalarımızı köylülerimizin desteğini alarak yürüteceğiz. Süreç içerisinde köylerimizi tek tek gezerek göreceğim. Toplumun tüm kesiminin katılımıyla ileriye yönelik yapacağımız yolculukta muhtarlarımızın gayretlerini ve desteklerini bekliyoruz.” dedi.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Devletimizin yasal düzenlemeler ve kurumsal mekanizmalarla kadına yönelik şiddetle mücadele ettiğini belirten Vali Buhara, muhtarlarımızın da bu konuda her türlü desteği sağlamasını istedi.
Toplantı, muhtarların görüş ve taleplerinin dinlenmesi ile sona erdi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz