Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 20 Nisan 2024, Cumartesi

Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, “Davamız bir, hedefimiz 2023”

23 Kasım 2022
140 kez görüntülendi

Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal, “Davamız bir, hedefimiz 2023”
Reklam

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal , AK Parti Genel Merkez Teşkilat
Başkanlığımız tarafından “2023”e doğru “Şehir Buluşmaları” programı kapsamında
ilimizde düzenlenecek olan programlar öncesi İlçe ve Belde Başkanlarımız, ilçe
koordinatörlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik dedi.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal , AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından “2023”e doğru “Şehir Buluşmaları” programı kapsamında ilimizde düzenlenecek olan programlar öncesi İlçe ve Belde Başkanlarımız, ilçe koordinatörlerimiz ile istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik dedi.
İl Başkanı Seher Ünsal Şehir buluşmaları hakkında yaptığı açıklamada “2023 seçimlerine yedi ay gibi bir süre kaldı. Bu süre içerisinde, seçim yaklaştı diye sahada olanlardan değiliz. Biz, bir önceki seçimin bitmesinin ertesi günü sahaya inen ve çalışmalara kaldığı yerden aynı heyecanla devam eden bir teşkilatın mensuplarıyız. Tabii korona virüs sürecinde sekteye uğrayan bu çalışmalarımız biz siyasetin gönül inşa etme olduğunu bilenler olarak kaldığımız yerden hızla devam ettik. Biz masanın gücüne değil, sahanın gücüne inanıyoruz. Kırşehir’de 2023 seçimlerinden inanıyoruz ki Cumhur İttifakı olarak çok büyük bir zaferle çıkacağız. Ama aynı zamanda AK Parti olarak da inşallah 16. büyük seçim zaferimizi elde edeceğiz” dedi.
“Şehir buluşmalarında yapılan geniş çalışmalar ileriki süreçler için çok önem arz ediyor diyen İl Başkanı Seher Ünsal, Özellikle İlimiz ve ilçelerimizde yapacağımız çalışmalar, değerlendirmeler ve gözlemler bizim de bundan sonraki çalışmalarımıza ışık tutacak. Biz bu işi çok önemiyoruz”
AK Parti Teşkilatlarının her daim diri ve sahada olduğunu belirterek, düzenledikleri programlar hakkında değerlendirmelerde bulunan Ünsal ise şunları kaydetti: “AK Parti Teşkilâtları hep olduğu gibi her daim diri ve her daim sahada olmaya devam ediyor. Bu bağlamda saha çalışmalarımıza ara vermeksizin son hız devam ediyoruz. 2023’e doğru Şehir Buluşmaları Kırşehir programlarımız kapsamında; Çok sayıda milletvekilimizi teşkilâtımızla birlikte şehrimizde ağırlayacağız. Her bir teşkilat mensubu dava arkadaşıma emekleri ve gayretleri için bir kez daha teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Davamız bir, hedefimiz 2023!”

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz