Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 08 Şubat 2023, Çarşamba

AK PARTi SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDiYOR

2 Kasım 2022
69 kez görüntülendi

AK PARTi SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDiYOR
Reklam

Ak Parti İl Teşkilatı Saha çalışmaları Kapsamında İlçemize Bağlı Köyleri Ziyaret Etti

Saha çalışmalarını ara vermeden sürdüren AK Parti, il ve ilçe ziyaretleri kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında ilçemize bağlı Demirli Köyü,Aydınlar,Kaleköy,İmancı,Bayındır, Başköy, Yeniyapan, Çağırkan Köylerini ziyaret eden AK Parti Kırşehir Teşkilatı, köylerimizde yaşayan vatandaşlarlave köy muhtarlarıyla bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Aydınlar Köyü ziyaretinde Sofu Baba Türbesinide ziyaret ederek dua okuyan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli “AK Parti olarak halkımızın fikir ve önerilerine önem veriyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğine 2023 seçimlerine kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.
Milletvekili Kendirli; “AK Parti Kırşehir Teşkilatımızla beraber milletin efendisi olan köylülerimizin derdi ile dertleniyor, sorunları ilk ağızdan kendilerinden dinliyoruz. AK Partimiz kurulduğu günden bu yana istişareye en çok önem veren parti olmuştur. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Genel Seçimleri öncesi saha çalışmalarımıza hız kazandırdık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Birlikte kurduğumuz bu ülkeyi inşallah hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal ise yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde milletimizle hizmet yolunda yolumuza devam etmeye kararlıyız. Bizim yerimiz milletin yanıdır. AK Teşkilatlar olarak her zaman sahadayız. Bizim Sevdamız Türkiye sevdasıdır, Kırşehir sevdasıdır! Bizim sevdamız Milletimize olan sevdamızdır. Muhtarlarımızı ve vatandaşlarımızı dinleyip hemhal olmaya devam ediyoruz diyen Ak Parti İl Başkanı Seher Ünsal Vatandaşlarımızın sıcak ilgisi, samimi dilekleri ve destekleri ve Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Yüz yüze gönül gönüle köy ziyaretlerimizde Kaman İlçemize bağlı köylerimizde hemşerilerimizle bir araya geldik. Bizim gündemimiz Türkiye Yüzyılı İl, İlçe, Köy Köy dolaşıp gelecek vizyonumuzu, vatandaşlarımıza anlatmaya devam ediyoruz. Kaybedecek zamanımız yok. Güven ve İstikrar içinde milletimiz ile daha büyük hedeflere inşallah. Hep beraber Türkiye Yüzyılı’na. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın misafirperverlikleri bizleri mutlu ediyor. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın dedi.
Mualla CEYLAN

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz