Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 08 Şubat 2023, Çarşamba

Ak Parti’nin 21.Kuruluş Yılında İl ve İlçe Teşkilat Kurucuları bir araya geldi

17 Ağustos 2022
174 kez görüntülendi

Ak Parti’nin 21.Kuruluş Yılında İl ve  İlçe Teşkilat Kurucuları bir araya geldi
Reklam

Ak Parti’nin 21.Kuruluş Yılında İl ve İlçe Teşkilat Kurucuları bir araya geldi
Kırşehir’de AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, il ve ilçe teşkilatlarının kurucuları bir araya geldi.
AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, parti binasında düzenlenen etkinlikte, 21 yıl önce AK Parti’nin resmi kuruluşunu tamamlayarak, millete hizmete ve ülkeyi yönetmeye talip olduğunu kaydetti. Ünsal “Kurucularımız o günden bu güne en zor şartlarda bile AK Parti’ye ve yol arkadaşlarımıza hiçbir zaman desteklerinizi esirgemedi. Allah hepinizden razı olsun. ‘Bir Olduk, 21 olduk’ şiarıyla çıktığımız bu yolda, ilk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Bugün dönüp geriye baktığımızda, 20 yılda asırlık bir demokrasi ve kalkınma hamlesi gerçekleştirdiğimizi memnuniyetle görüyoruz. 2023 hedeflerimizi hayata geçirerek ve 2053 vizyonumuzu inşa ederek, ülkemize ve milletimize verdiğimiz sözlerin tamamını yerine getirmek istiyoruz.” Dedi.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli de 21 yıl önce başlayan erdemliler hareke-tinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde partisini kurarak, ‘Artık Türkiye’de hiç ir şey eskisi gibi olmayacak’ sözünü uyguladığını, sürekli millete hizmet etmeye çalıştığını söyledi ve “Partimizin kuruluşundan bu yana davasna ilk günkü aşkla sahip çıkan neferlerimiz Ak Parti Kırşehir kurucularımız ile bir araya gelmekten çok mutluyuz. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz” dedi
AK Parti Kurucu İl Baş-kanı Adem Özbağlı ise partinin kurulması ve bugünlere gelmesinde herkesin çok büyük emekleri olduğunu belirterek, hep birlikte daha çok çalışacaklarını ifade etti.
Konuşmaların ardından parti binası önünde kuruculara ve yönetim kurulu üyelerine aşure ikram edildi.
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığınca, Hoca Ahmet Yesevi Camisi’nde cuma namazı çıkışında aşure ikramında bulunuldu.
(Mualla CEYLAN)

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz