Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 08 Şubat 2023, Çarşamba

Kırşehir AK Parti Teşkilatı Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

10 Ağustos 2022
198 kez görüntülendi

Kırşehir AK Parti Teşkilatı Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor
Reklam

Kırşehir AK Parti İl Teşkilatı 2023’te gerçekleştirilecek genel seçimler öncesi köy ziyaretlerine başladı.Ziyaretler kapsamında Toklumen, Uzunali, Yeşilli, Karaduraklı, Sıdıklı Kulpak, Sıdıklı Küçükoba, Sevdiğin, Karalar, Sıdıklı Küçükboğaz, Sıdıklı Ortaoba, Sıdıklı Büyükoba, Sıdıklı Darboğaz, Kortulu, Kalankaldı ve Sıdıklı İkizağıl, Çayağzı, Çuğun, Kurtbeli Yeniyapan, Karıncalı, köyleri ziyaret edildi.Başkanlıktan yapılan açıklamada 252 köyün ziyaret edileceği bildirildi. Köy ziyaretlerine AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Haydar Bilgin, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Teşkilat üyeleri katıldı.
Köy ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli “Milletimize hizmet etmek içi çıktığımız bu kutlu yolda, hizmetlerimizle birlikte gönül yolculuğumuzada devam ediyoruz.Yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Köy ziyaretlerimizde muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını ve beklentilerini dinleyerek, sorunlarını çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Her şeyin en güzelini hak eden hemşehrilerimiz için durmak yok yola devam” dedi. Kendirli ayrıca, köy ziyaretlerinde kendilerini samimiyet ile karşıla-yan köy muhtarları ve vatandaşlara misafirperverlikleri için teşekkür ettiğini ifade etti.
Ziyaretleri değerlendiren AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal şu ifadelere yer verdi :
“AK Parti Kırşehir Teşkilatı olarak, Kırşehir’e bağlı 252 köyümüzü ziyaret ederek köy muhtarlarımızın taleplerini vatandaşlarımızın AK Parti iktidarından beklentilerini dinlemeye devam ediyoruz. Biz köylerimizin sorunlarını ve taleplerini bize gelmelerini beklemek yerine Teşkilat olarak köylere giderek sorunları çözmek için çalışıyoruz. Bizler bu makamlara milletimize hizmet etmek için geldik.
Gerekirse gece gündüz kapı kapı gezerek halkımızla iç içe görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.Parti teşkilatları olarak çiftçilerimizin ve köy sakinlerimizin her zaman yanındayız.
Taleplerini not ettik. Hem İl Başkanı olarak ben, Hem Milletvekilimiz hem de İl Genel Meclis Başkanımız ile anında çözüme kavuşan talepler var. Diğer talepleri de not alıyoruz. AK Parti hizmetin adıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için teşkilatlar olarak durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi. (Mualla CEYLAN)

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz