Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 26 Şubat 2024, Pazartesi

İYİ BAYRAMLAR

5 Temmuz 2022
131 kez görüntülendi

İYİ BAYRAMLAR
Reklam

9 Temmuz 2022 Cumartesi günü başlayarak 10,11,12 Temmuz 2022 tarihlerinde idrak edilecek Kurban Bayramı ve 17 Temmuz’a kadar devam edecek bayram tatilinin ilçemizde huzur içerisinde kutlanması için gerekli tüm tedbirler alındı. İlçemizde bayram namazı 06.00’da kılınacak.
Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Yaklaşan bayram öncesi bir mesaj yayınlayarak “Aziz milletimizin ve kıymetli hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın, ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam Alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
Başkan Çolak ayrıca ; Kaman Belediyesi olarak yaklaşan Kurban bayramı öncesi vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği mezarlıklarda yapılan çalışmaların hemşehrilerimizin huzur içerisinde kabir ziyaretlerini gerçekleştirip dualarını okuyabilmeleri için mezarlıklarımızda bakım, onarım ve temizlik çalışması gerçekleştirildiğinide belirtti.
Başkan Çolak, bayramın ilçemizde huzur içerisinde geçmesi için belediye başkanlığı olarak tüm tedbirlerin alındığını belirterek bayram süresince başta zabıta ekipleri olmak üzere diğer birimlerin sahada olacağını söyledi.
(MUALLA CEYLAN)

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz