Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 17 Ocak 2022, Pazartesi

2.5 Yıl Aradan Sonra , Kaman İlçe Özel İdare Müdürü Yeniden Menderes Doğan

29 Aralık 2021
44 kez görüntülendi

2.5 Yıl Aradan Sonra ,  Kaman İlçe Özel İdare Müdürü  Yeniden Menderes Doğan
Reklam

Kaman İlçe Özel İdare Müdürlüğü görevini yürütürken, Akpınar İlçe Özel İdare Müdürlüğüne tayin edilen Kamanlı hemşerimiz Menderes Doğan, yaklaşık 2,5 yıldan sonra yeniden Kaman İlçe Özel İdare Müdürlüğüne döndü.
Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası kısa adıyla BEM-BİR-SEN’in Kırşehir kurucu İl Başkanlığını da sürdürmekte olan hemşe-rimiz Menderes Doğan, tekrar Kaman İlçe Özel İdare Müdürlüğüne atanmasıyla ilgili olarak bir açıklama yaparak “2019 yılından beri sürdürdüğüm Akpınar İlçe Özel İdare Müdürlüğü görevimden 15 Aralık 2021 Çarşamba günü ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında beraber çalıştığımız Akpınar Kaymakamlarına, İl Genel Meclis Üyelerine, Muhtarlarımıza, mesai arkadaşlarıma, desteklerini ve dualarını esirgemeyen Akpınar halkına teşekkür ediyorum. 17 Aralık 2021 Cuma günü itibarıyla yeniden Kaman İlçe Özel İdare Müdürü olarak atandım. Daha önce yürüttüğün bu göreve tekrar atanarak halkımıza hizmet etmeye devam edeciğim,” dedi.
Yeşil Kaman Gazetesi olarak, yeniden Kaman İlçe Özel İdare Müdürlüğüne dönen hemşerimiz Menderes Doğan’a yeni görevinde başarılar dileriz. / Mualla CEYLAN

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz