Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 20 Nisan 2024, Cumartesi

Kaman Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Satranç Turnuvası Yapıldı

2 Kasım 2021
984 kez görüntülendi

Kaman Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Satranç Turnuvası Yapıldı
Reklam

Kaman Belediyesi tarafından 29-30 Ekim tarihlerinde düzenlenen “Cumhuriyet Bayramı Özel Satranç Turnuvası” finalleri gerçekleştirildi.
7 farklı ilden gelen 150 yarışmacının katıldığı turnuva sonucunda çeşitli kategorilerde dereceye giren yarışmacıların ödüllerini Belediye Başkanı Necati Çolak ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Nimetullah Kaya takdim etti. Belediye Başkanı Necati Çolak bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyleyerek yarışmaya katılan ve derece elde eden sporcuları tebrik etti.
8 YAŞ ALTI BRANŞLARINDA , 1.LİK ÖDÜLÜ Kerem POLAT ,2.LİK ÖDÜLÜ Eymen Efe BORA, 3.LÜK ÖDÜLÜ İbrahim TEMİZ, 4.LÜK ÖDÜLÜ Doruk ZERİK, 5.LİK ÖDÜLÜ Ömür Nedim YAVAŞ, En iyi Yerel Sporcu: Hasan Emir GÜRLER
En İyi Bayan Sporcu: Yağmur ÇEÇELİ, 10 YAŞ VE ALTI BRANŞLARINDA 1.LİK ÖDÜLÜ Şeyma EKİCİ, 2.LİK ÖDÜLÜ Berat BİRSEL, 3.LÜK ÖDÜLÜ Selim Alp ÖZTÜRK, 4.LÜK ÖDÜLÜ Mehmet Akif ADAR, 5.LİK ÖDÜLÜ Salih AYDIN, En İyi Yerel Sporcu : Ahmet Mirza ŞAHİN, En İyi Bayan Sporcu : Şeyma EKİCİ, 14 YAŞ VE ALTI BRANŞLARINDA, 1.LİK ÖDÜLÜ Sıddık Umut ÖZTAŞ, 2.LİK ÖDÜLÜ Doruk AVCI, 3.LÜK ÖDÜLÜ Sami Altın KAYA, 4.LÜK ÖDÜLÜ Rıfat Poyraz CİVİL, 5.LİK ÖDÜLÜ Ömer AYDIN, En İyi Yerel Sporcu: Beyza METDAR, En İyi Bayan Sporcu: Ayça MENŞUR, 18 YAŞ VE ALTI BRANŞLARINDA 1.LİK ÖDÜLÜ Ahmet Ömür TUNÇ,2.LİK ÖDÜLÜ Furkan KAYA,3.LÜK ÖDÜLÜ Muhammed Alperen DOĞAN, 4.LÜK ÖDÜLÜ Özlem ÜNLÜ,5.LİK ÖDÜLÜ Ahmet Efe DOĞAN,En İyi Bayan Sporcu : Özlem ÜNLÜ, En İyi Yerel Sporcu: Muhammed Furkan BOĞA oldu. Ödül töreninin ardından açıklama yapan Türkiye Satranç Fedrasyonu İl Temsilcisi Nimetullah Kaya bir açıklama yaparak turnuvada emeği geçenlere teşekkür etti.. Nimetullah Kaya; Ev sahipliğini en güzel şekilde yapan Kaman Belediye Başkanı Sn.Necati Çolak a.Turnuva süresince mesai mefhumu gözetmeden emeğini esirgemeyen Kaman Belediye Sosyal ve Kültür Müdürü Sn.Volkan Özdemir ve ekibine Açılış töreninde bizleri yalnız bırakmayan Akparti Kırşehir İl Başkanı Sn.Seher Ünsal.a.MHP Kırşehir İl Başkanı Sn.Arif Kılıç.a.Egitim Birsen Kırşehir Şube Başkanı Sn.Fatih Mehmet Yavuz a.Mazereti sebebiyle katılamayan Türk Eğitim Sen Kırşehir Şube Başkanı Sn.Hüdai Pakel. e. Kırıkkale Aktifkale ve Akilküpü kulüplerine. Kırşehir. Ankara. Kayseri.Aksaray ve Yozgat illerinden katılım sağlayan porculara.velilere ve emeklerini esirgemeyen hakem arkadaşlarımıza Kırşehir Satranç İl Temsilciliği olarak teşekkür ederiz.” Dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz