Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 16 Eylül 2021, Perşembe

Belediye Başkanı Necati Çolak’tan Bayram Mesajı

13 Temmuz 2021
104 kez görüntülendi

Belediye Başkanı Necati Çolak’tan  Bayram Mesajı
Reklam

16 Temmuz 2021 Cuma günü akşamı başlayarak, 25 Temmuz 2021 Pazar günü sona erecek olan 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin ilçemizde huzur içerisinde kutlanması için gerekli tüm tedbirler alındı. İlçemizde bayram namazı 06.08’de kılınacak.
Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Yaklaşan bayram öncesi bir mesaj yayınlayarak “Aziz milletimizin ve kıymetli hemşehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, bayramın, ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam Alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
Başkan Çolak ayrıca ; Kaman Belediyesi olarak yaklaşan Kurban bayramı öncesi vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği mezarlıklarda yapılan çalışmaların hemşehrilerimizin huzur içerisinde kabir ziyaretlerini gerçekleştirip dualarını okuya-bilmeleri için mezarlıklarımızda bakım, onarım ve temizlik çalışması gerçekleştirildiğinide belirtti.
Başkan Çolak, bayramın ilçemizde huzur içerisinde geçmesi için belediye başkan-lığı olarak tüm tedbirlerin alındığını belirterek bayram süresince başta zabıta ekipleri olmak üzere diğer birimlerin sahada olacağını söyledi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz