Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 09 Ağustos 2022, Salı

Bakan Kurum’a Kaman’da Coşkulu Karşılama

2 Mart 2021
221 kez görüntülendi

Bakan Kurum’a Kaman’da Coşkulu Karşılama
Reklam

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kırşehir ziyaretinin ardından programının son kısmında Kaman İlçemizi ziyaret ederek, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve beraberindeki heyet ile birlikte Kaman için düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Beraberinde Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ve Bakanlık yetkilileriyle Kaman Belediyesi’ni ziyaret etti.
Kaman’a gelişlerinde Kaymakam Şükrü Özcan, Belediye Başkanı Necati Çolak, Ak Parti İlçe Başkanı Kamil Avşaroğlu, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve vatandaşlar tarafından belediye binası önünde karşılanan Bakan Kurum, Kaman’a yapılacak Millet Bahçesi,Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılacak yarı olimpik yüzme havuzu, Savcılı Büyüokoba sahiline yapılacak 7 Km’lik bisiklet yolu konuları görüşüldü. Kaman’da ceviz yetiştiriciliği desteklemesi için 750 Dönüm arazi Kaman Belediyesine tahsis edildi.
Bakan Kurum ve Beraberindeki heyet ziyaretin ardından ilçemizden ayrılırken, Başkan Necati Çolak, Bakan Kurum’a ilçemize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz