Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 04 Aralık 2021, Cumartesi

TABLETLER “KÜÇÜKPARMAKLARA” ULAŞTI

19 Ocak 2021
94 kez görüntülendi

TABLETLER “KÜÇÜKPARMAKLARA” ULAŞTI
Reklam

“KAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI ARACILIĞI İLE İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE 55 ADET KLAVYELİ TABLET ULAŞTIRILDI

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Küçük Parmaklar projesi kapsamında Odalar ve Borsalar olarak 81 ilde 30.000 öğrencimize klavyeli tablet hediye edildi. Bu kapsamda Kaman’daki öğrencilerimize verilmek üzere Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yakup Eğri’nin talimatıyla 55 adet klavyeli tabletler, Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında düzenlenen program ile  Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman’a ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere teslim edildi.

Konuyla ilgili olarak Kaman Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığından yapılan yazılı açıklamada; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen #tobbküçükparmaklar projesi kapsamında Odalar ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize 81 ilde 30 bin klavyeli tablet hediye ediyoruz.

Bu kapsamda Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Yakup Eğri’nin talimatıyla, 55 adet klavyeli tabletin dağıtımını gerçekleştirmiş olup, Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İman’a ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılması için Odamız Meclis Başkan Yardımcımız Doğan Ordu, Yönetim Kurulu Üyemiz Deniz Başköy, Meclis Üyemiz Yakup Soylu ve Odamız Genel Sekreteri Ercan GiziroğluU tarafından teslim edilmiştir.

Bizlerde Kaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğin umudu olan siz değerli öğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz.” İfadeleri yer aldı.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz