Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 30 Mart 2020, Pazartesi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz Kırşehir’e geldi

15 Ocak 2020
31 kez görüntülendi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz Kırşehir’e geldi
Reklam

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Kırşehir’ geldi, AK Parti Kırşehir İl Teşkilat Başkanı Berat Bıçakçı eşliğinde Kaman’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Necati Çolak, AK Parti Kaman İlçe Başkanı Kamil Avşaroğlu, Kurancılı Kasabası Belediye Başkanı Adem Bıçakçı, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri tarafından karşılanan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; “Dünya lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını Kamanlı hemşerilerimize ilettik. Gönül Belediyeciliği ile aşkla, yorulmak bilmeden milletimizin huzuru ve refahı için AK hizmetlerle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Necati Çolak’tan Belediye’nin durumu ve çalışmaları hakkında bilgiler alan

Açıkgöz yaptığı açıklamada; “Ceviz diyarı Kaman’dayız. Kaman Belediye Başkanımız Necati Çolak ilçemizdeki AK projelerimiz hakkında bizleri bilgilendirdi. Milletimizle el ele gelişen, güzelleşen Kaman için teşkilatımızın da heyecanını görmek bizleri mutlu etti. Sosyal Belediyecilik Gönül Belediyeciliğidir ” dedi.

Açıkgöz açıklamasının devamında; “Meclis üyelerimizle belediyemizin devam eden yatırımları ve yeni projeleri üzerinde istişarelerde bulunduk. Kaman’ın yeni vizyonları için çalışan AK kadrolarımıza teşekkürler. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde belediyelerimizde de milletimizin işaret ettiği şekilde hizmetlerimizi yenileyerek,17 yıldır olduğu gibi enerjimizi milletimize hizmet yolunda ettiği şekilde hizmetlerimizi yenileyerek, Sevdamız Türkiye” dedi.

Açıkgöz, Kurancılı Kasabası Belediye Başkanı Adem Bıçakçı ile de belde hakkında istişarelerde bulunduktan sonra Kaman’dan ayrıldı.

 

 

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz