Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 25 Şubat 2020, Salı

Başkan Çolak Mahalle ve Esnaf ziyaretlerine devam etti

5 Aralık 2019
31 kez görüntülendi

Başkan Çolak Mahalle ve Esnaf ziyaretlerine devam etti
Reklam

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Merkez Mahalle sakinleri ile ve Kaman Esnaflarıyla kahvaltılı buluşmalarına devam ediyor.

Bir süredir ilçemizde faaliyet gösteren esnaflarla toplu sabah kahvaltıları yapmaya başlayan Başkan Çolak, Çarşı esnafları, 26 Kasım Salı günü de Sanayi Esnafı ile bir araya geldi.

Sanayi Sitesinde bulunan Kaman Taşıyıcılar Kooperatifi binasında gerçekleştirilen kahvaltı programına Belediye Başkanı Necati Çolak, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri ve Sanayi Esnafları katıldı. Kahvaltı öncesi ve sonrasında esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren Başkan Çolak, kahvaltı boyunca esnafın istek ve sıkıntılarını dinledi.

Burada bir konuşma yapan Başkan Çolak, belediyenin yapmış olduğu hizmetler hakkında da bilgiler vererek bu tür toplantıları belli periyotlar içerisinde yapmaya devam edeceklerini de dile getirdi.

Ayrıca Belediye Başkanı Necati Çolak bu hafta’da Cuma Namazını Müderris Mahallesi Camisinde kıldıktan sonra Mahalle Muhtarı Abdurrahman Kaya ile birlikte Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Belediyenin halkın evi olduğunu vurgulayan Başkan Çolak; “ sizlere Hizmet için buradayız sizlerin sorunlarını çözmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Başkan Çolak,  daha sonra Faik Güngör İlköğretim Okulunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman ile bir araya gelerek özellikle yağmurlu havada okulun bahçesinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı rahatsız eden su birikintilerinin giderilmesi için gerekli çalışmaların biran önce başlatılacağını vurguladı.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz