Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 16 Mayıs 2021, Pazar

MiLLETVEKiLi MUSTAFA KENDiRLi KAMAN’IN SORUNLARINI DİNLEDİ

6 Nisan 2021
56 kez görüntülendi

MiLLETVEKiLi MUSTAFA KENDiRLi KAMAN’IN SORUNLARINI DİNLEDİ
Reklam

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, AK Parti Kaman İlçe Başkanı Kamil Avşaroğlu ve ilçe yönetimi eşliğinde Kaman’da esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli Kaman’da ki esnafla buluşarak vatandaşların sorunlarını dinledi. Kendirli sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Kaman için yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulunulan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli ziyaretlerinde maske ve sosyal mesafe kuralına da dikkat edilmesi gerektiğine dikkat çekti.AK Parti Kır-şehir Millet Vekili Mustafa Kendirli Kaman muhtarlarıylada toplantı yaparak fikir alışverişinde bulundu. İl Encümen Üyesi Emre Demirci ve köy muhtarları katıldığı toplantıda Köylere yapılacak hizmetler konusunda fikir Alışverişinde bulunuldu. Muhtarlar köylerindeki Eksiklikleri ve yapılması gereken hizmetleri anlattılar. Muhtarların baharın gelmesi ile başlayan köylerinin ihtiyaç-larının bir an evvel karşılanması konusunda Milletvekili Mustafa Kendirli ve İl Encümeni Emre Demirci’ye dileklerini ilettiler. Milletvekili Kendirli, Kaman köylerinin sorunla-rını biliyoruz. Öncelikle elimizde bulunan başta Savcılı projesi olmak üzere bütün yatırımların gerçekleşmesi için yoğun çaba içerisinde olduklarını belirtti.Daha sonra İl Encümen Üyesi Emre Demirci’ye Muhtarlar köylerinin ihtiyaçlarını liste halin-de verdiler.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz