Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 25 Haziran 2021, Cuma

Tatık Köyüne Süt Toplama Merkezi Müjdesi

26 Ocak 2021
48 kez görüntülendi

Tatık Köyüne Süt Toplama Merkezi Müjdesi
Reklam

Köy ziyaretlerine devam eden Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Emre Demirci’den Tatık köyüne süt toplama merkezi müjdesi geldi.

Köy ziyaretlerinde her hafta farklı bir köye giderek halkın sorunlarını yerinde dinleyen Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Emre Demirci, geçtiğimiz hafta Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Durdu Üngel, Kaman Ziraat Odası Başkanı Çetin Gökalp ve Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan ile birlikle Kargınkızıközü Köyü ve Tatık Köyünü ziyaret etti.

Tatık Köyünde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Demirci “ Köylerimizin ekonomik olarak kalkınmasında süt toplama merkezlerinin büyük önemi var. Birçok köyümüzde süt toplama merkezleri kurduk ve üreticilerimize ekonomik olarak büyük getiri sağladı. Yine Tatık Köyünde vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda en kısa sürede burada da süt toplama merkezi kurulacağının müjdesini veriyoruz. Köylerimizin kalkınması bizim en önemli hedeflerimiz arasındadır.” dedi.

Ziyaret sırasında köylülerin desteklerinden dolayı teşekkür eden Demirci köy muhtarlarının ise taleplerini öğrenerek çalışmaların başlatılacağını bildirdi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz