Reklam
Reklam
YEŞİL KAMAN GAZETESİ - 12 Temmuz 2020, Pazar

Kaymakam Şükrü Özcan’dan gazetemize ziyaret

11 Ekim 2019
137 kez görüntülendi

Kaymakam  Şükrü Özcan’dan  gazetemize  ziyaret
Reklam

Kaman Kaymakamı Şükrü Özcan, gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Göreve başladığı Ağustos ayından itibaren yoğun bir çalışma temposu içerisinde yer alan Kaymakam Özcan, Ahilik Haftası kutlamaları ve hemen peşinden gelen Ceviz Festivali etkinliklerinden sonra yerel basın kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.
Beraberinde, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kenan Şentürk, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürü Şahin Ilgar ve Medaş İşletme Baş Mühendisi Mehmet Güner Gün ile birlikte, gazetemiz Yeşil Kaman’ı da ziyaret eden Kaman Kaymakamı Şükrü Özcan, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kilis Vali Yardımcılığı görevini yürütürken Kaman Kaymakamlığına atanan Şükrü Özcan, gazetemizi ziyaretinde yaptığı açıklamada, gazetemizin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek; “Öncelikle şunu belirtmeliyim’ki Yerel basın önemli bir misyonu yerine getirmektedir. Bunu da memnuniyetle müşahade ettiğimi ifade edeyim. Basın, kamu hizmetlerinin paydaşlara yani vatandaşlarımıza tanıtımı noktasında önemli bir görevi ifa etmektedir. Kaman da haftalık olarak çıkan iki gazetemizin de gönül ister’ki günlük çıksın” dedi.
Kaymakam Özcan ayrıca bir süre sonra başlatılacak olan Kaman’ın geçmişi ile ilgili olarak “SİYAH BEYAZ KAMAN” siyah beyaz fotoğraf yarışması ile de açıklamalarda bulundu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz